You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Телефоны: +380980987100
Мы открыты: Пн-Пт: 09:00 - 19:00
  • Ваша корзина пуста!

О нас

Спеціалізований Інтернет магазин електротехнічних товарів - http://electro100.kyiv.ua/ 

Інтернет-магазин electro100.kyiv.ua — пропонує широкий вибір електротехнічної продукції, такої як: стабілізатори напруги (стабилизаторы напряжния), блоки безперебійного живлення (блоки безперебойного питания), відсікачі напруги (отсекатели или реле напряжения), акумуляторні батареї глибокого розряду (аккумуляторные батареи или АКБ) та ін. В нашому магазині ви можете замовити продукцію з безкоштовною доставкою та монтажем. 1500+
Товарних позицій
85%
Клієнтів повертаються до нас знову
10000+ 
Задоволених спожичвачів

Наші переваги

Допомога у виборі товару

Ми допомагаємо вибрати товар згідно потреби в межах вказаного бюджету шляхом фахової консультації. Таким чином ми вже посприяли з успішним вибором більше ніж 10000 клієнтів! Зателефонуйте нам та переконайтесь в ефективності роботи з нами!

Швидка доставка

Ми дбаємо про те, щоб наші товари якомога швидше потрапляли до споживачів. Саме тому у нас працює доставка кур'єром по Києву та Львову, а за допомогою популярних служб доставки ми відправляємо продукцію в будь-який куточок України. Також, за домовленістю, наш електрик може привезти стабілізатор та одразу змонтувати його на Вашому об'єкті. 

Висока якість продукції

Своїм клієнтам ми пропонуємо продукцію лише високої якості. Навіть в умовах обмеженого бюджету ми запропонуємо на вибір мінімум два варіанти товару належної якості. Зателефонуйте нам та переконайтесь в цьому особисто!


Відгуки