You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Наші телефони: +380980987100
Ми відчинені: Пн-Пт: 09:00 - 19:00
 • Ваша корзина пуста!

Однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000


11500₴

Характеристики стабілізатора напруги Укртехнологія INFINITY 9000

                        Укртехнология INFINITY 9000

Виробник:Укртехнологія (Україна)
Тип стабілізації:Тиристорний
Кількість фаз:Однофазні
Потужність:9,0 кВА
Нижній поріг вх.напруги:60 В
Верхній поріг вх. напруги:300 В
Вихідна напруга:220 В +/- 5,0%
Діапазон стабілізації:116 В - 285 В
Ступені регулювання:16
Робоча частота:50 Гц
Вхідний струм:40 А
Охолодження:Вентилятор
Індикація:Табло електронне
Ступінь захисту:IP20
Спосіб підключення:Клемна колодка
Матеріал корпусу:Металевий
Виконання:Навісні
Висота:
375 мм
Ширина:305 мм
Глибина:185 мм
Гарантія:120 міс
Вага, не більше:21,0 кг

Що варто знати про однофазний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000?

Тиристорний однофазний стабілізатор мережевої напруги Укртехнологія INFINITY 9000, призначений для автоматичної корекції напруги на навантаженні та розрахований на безперервну роботу в промислових та побутових мережах електропостачання, з номінальною напругою 220 Вольт, частотою 50 Герц. Функціонально даний електронний стабілізатор є автоматичним регулятором напруги ступеневого типу і складається з силового автотрансформатора, блоку тиристорних ключів, плати керування та рідкокристалічного індикатора.

Плата керування: виконує безперервний контроль вхідної та вихідної напруг, вхідного струму, температури автотрансформатора та блока силових ключів. Вона видає сигнали керування силовими ключами, забезпечує стабілізацію вихідної напруги, виявлення та негайну реакцію на аварійні ситуації, а також показ відповідної інформації на індикаторі.

Рідкокристалічний індикатор або РК ідикатор: при ввімкненні стабілізатора напруги, на РК індикаторі загоряється підсвічування, напис «УКРТЕХНОЛОГИЯ» та йде зворотний відлік 2-1-0. Потім на індикаторі з'явиться, так званий, «нульовий екран» з основною інформацією про роботу стабілізатора. Поруч із основними органами керування стабілізатора напруги знаходяться дві кнопки для доступу до «екранів» з додатковою інформацією. Приклади зображень на РК індикаторі тиристорного стабілізатора напруги INFINITY («нульовий екран») а) у режимі «Стабілізація»; б) у режимі «Транзит».

Укртехнология INFINITY 9000

Стабілізатор INFINITY має металевий корпус та може бути встановлений на вертикальну або горизонтальну поверхню. На правій стінці стабілізатора розташована клемна колодка для стаціонарного підключення силових проводів, закрита захисною кришкою. На правій бічній панелі знаходяться вимикач живлення, перемикач режимів роботи «Стабілізація – Транзит» та кнопки перемикання «екранів».

Максимальна потужність навантаження стабілізатора INFINITY 9000 обмежена максимальним вхідним струмом і, відповідно, зменшується при зниженні вхідної напруги. Так наприклад, при вхідній напрузі 160 В, даний стабілізатор зможе "витримати" лише 6,5 кВт навантаження! Зверніть увагу на цю інформацію при самостійному підборі стабілізатора напруги по потужності!

Електронний тиристорний стабілізатор напруги  Укртехнологія INFINITY 9000 забезпечує:

 • автоматичне відключення від мережі при підвищенні вхідної фазної напруги понад 300 В;
 • неспотворену форму синусоїдальної вихідної напруги;
 • роботу у всьому діапазоні навантажень від холостого ходу до максимального навантаження;
 • стабілізацію вихідної фазної напруги на рівні 220 В ± 5% при зміні вхідної фазної напруги від 116 до 285 В, частотою 50 Гц;
 • відображенням діапазону вхідної напруги;
 • відображення коду помилки в разі відімкнення по причині аварійної ситуації;
 • повний спектр внутрутрішніх та зовнішніх захистів;
 • багатофункціональний РК дисплей;
 • індикацію в разі захисного відключення;
 • захист від короткого замикання та мультирівневий захист по струму;
 • захист від імпульсних перевантажень по струму на протязі 10 мілісекунд з відключенням на 1 хвилину;
 • захист від перевищення струму, з можливістю безпечного перевантаження на обмежений час для пускових струмів електродвигунів;
 • режим «Транзит»;
 • захист споживачів від перенапруження в режимі «Транзит» при підвищенні вхідної фазної напруги понад 265 В;
 • вимикання стабілізатора при перегріві силового трансформатора;
 • відключення силових ключів при перегріві в разі перевантаження;
 • захист від некоректного підключення стабілізатора напруги;

Безпека: якщо під час роботи стабілізатора напруги виникне аварійна ситуація, то навантаження (Ваші побутові прилади) буде знеструмлене. Щоб уникнути паніки, та на індикаторі з'явиться відповіднеповідомлення про причину відключення. Будьте уважні!
Увага! Перемикання режимів роботи «Стабілізація – Транзит» припустимо тільки на вимкнутому стабілізаторі! Тобто, щоб перейти з одного режиму на інший, слід вимкнути вхідний автомат!
Детальніше про режим "Транзит": режим «Транзит» є аварійним режимом. Його рекомендується застосовувати, якщо в силу певних обставин нормальна робота в режимі «Стабілізація» неможлива. При перемиканні в режим «Транзит» відбувається відключення силового трансформатора від мережі та підключення навантаження прямо до входу стабілізатора напруги. Плата керування продовжує контролювати вхідну напругу, і, якщо вона перевищить 300 Вольт, вимкне стабілізатор напруги за допомогою незалежного розчеплювача.
Порада: виробник ТОВ "Укртехнологія" забороняє підключати зварювальний апарат в режимі "Стабілізація". Слід вимкунти стабілізатор напруги, перевести його в режим "Транзит", увімкнути, і вже тоді користуватись зварювальним апаратом. Інакше можливий вихід з ладу силових ключів через надмірий їх перегрів.
Також забороняється виконувати пуск двигунів потужністю більше третини номінальної потужності стабілізатора напруги!
Детальніше про гарантію: протягом гарантійного терміну підприємство-виробник зобов'язується безкоштовно усувати всі внутрішні поломки стабілізатора, у тому числі через неякісні комплектуючі елементи. Ремонт виконується тільки на підприємстві-виробнику в найкоротший термін (при максимальній складності ремонту - не більше 5 робочих днів). Укртехнологія гарантує відповідність виробу конструкторській документації РЛИС 671153.000 та технічним характеристикам, викладеним в інструкції з експлуатації.
Гарантійний термін експлуатації електронного тиристорного стабілізатора напруги Укртехнологія INFINITY 9000 - 10 років від дня продажу!
- Гарантія дійсна при наявності контрольних пломб.
- Гарантія дійсна при наявності в гарантійному талоні дати продажу та печатки торговельної організації.

Купуйте електронний тиристорний стабілізатор напруги Укртехнологія INFINITY 9000 в магазині electro100.com.ua - тому що ми турбуємось про якість матеріалів на сайті, про якість обслуговування своїх клієнтів, про швидкість доставки до вашого дому, про дотримання гарантійних зобов'язань та надаємо післягарантійне обслуговування.

стабилизатор напряжения Укртехнология

Product Details
Застосування для будинку; для виробництва; для обладнання
Кількість ступеней регулювання 16
Виробник Укртехнологія
Виконання Наземні; Навісні
Ступінь захисту IP20
Вибір серії Укртехнології Infinity
Мінімальна вхідна напруга 60 V
Максимальна вхідна напруга 265 V
Потужність на фазу, кВт. 8,1 - 10,00
Вартість, грн. 10 100 - 12 000
Гарантійний термін 10
Похибка стабілізації 4,5%
Кількість фаз 1
Тип стабілізації Тиристорні
Додатково безшумний

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо